W górnym panelu menu znajdują się niezbędne informacje:

Zakładka Badania naukowe zawiera informacje dotyczące tego, dlaczego warto brać w nich udział i czym programy badawcze w ogóle są. Poznasz też w niej swoje prawa i dowiesz się nieco więcej o tym, do czego wykorzystywane są Twoje dane osobowe. Warto również przeczytać jakie pytania najczęściej zadają studenci – być może znajdziesz tam odpowiedź na swoje zapytanie.

Zakładka Studenci skierowana jest do studentów Uniwersytetu. Zawiera informacje dotyczące rejestracji konta w panelu, logowania, zapisu na badania, procesu anulowania zapisów, a także pokazuje w jaki sposób można skorzystać z systemu jako badacz w celu przeprowadzenia badania.

Zakładka Naukowcy krok po kroku pokazuje w jaki sposób można przeprowadzić badanie korzystając z systemu SONA. Zawiera informacje dotyczące samej procedury i niezbędnych informacji potrzebnych do startu badania w systemie.

Zakładka Respondenci skierowana jest do osób niebędących naszymi studentami, zainteresowanych udziałem w badaniach naukowych. Dowiesz się w niej w jaki sposób możesz się zarejestrować w systemie i jak brać udział w badaniach prowadzonych przez naszych naukowców.

Zakładka Kontakt zawiera dane kontaktowe lokalnych Lab Manager’ów. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do skorzystania z takiej możliwości.