Pierwsze logowanie

Wraz z pierwszym logowaniem weźmiesz udział we wstępnej ankiecie. Twoim zadaniem będzie odpowiedzenie na kilka pytań – kiedy skończysz, będziesz mógł zapisywać się na badania.  

Po przejściu ankiety możesz ją poprawić na ekranie podsumowującym klikając na daną odpowiedź, którą chcesz poprawić. Kiedy będziesz gotowy, zatwierdź swoje pytania.

Aktualizacja danych

W razie zmiany numeru telefonu lub adresu e-mail pamiętaj o tym, aby zakutalizować je w Twoim profilu. Za pośrednictwem tych kanałów będziesz otrzymywał niezbędne informacje dotyczące panelu badawczego, a także samych badań (informacje o badaniu i zapisie, przypomnienie terminu).

Sprawdź również swój indywidualny kod użytkownika w zakładce Mój profil – zapamiętaj go lub zapisz, bo dzięki niemu będziesz mógł/mogła otrzymać korzyści wynikające z udziału w badaniu, m.in. punkty za badanie, szczegółowy opis dotyczący badania, literaturę z nim zwiazaną, a także będziesz mógł/mogła wziąć udział w losowaniu nagród lub otrzymać wynagrodzenie. Podaj go badaczowi podczas uczestnictwa w badaniu.

Aby zaktualizować dane kliknij w Mój profil.

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-01-30-30

Logowanie

Kliknij w zakładkę Panel badawczy. Zostaniesz przeniesiony na stronę systemu. Wpisz swoje ID użytkownika i hasło, aby się zalogować.

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-01-32-26

Nie pamiętasz hasła?

Jeśli posiadasz konto w systemie, ale nie pamiętasz hasła, ze strony logowania wybierz „Nie pamiętasz hasła?” Wpisz adres e-mail lub ID użytkownika, a zostanie do ciebie przesłany link z instrukcją jak zresetować hasło.

zrzut-ekranu-2016-09-23-o-01-32-52

Jeśli w dalszym ciągu masz problem z zalogowaniem, skontaktuj się z administratorem, korzystając z zakładki Kontakt.