Aby wziąć udział w badaniu, musisz przyjść w ustalone miejsce w wybranym przez siebie terminie, najlepiej 5 – 10 minut wcześniej. Jeśli wiesz, że się spóźnisz, skontaktuj się jak najszybciej z badaczem za pośrednictwem panelu. To bardzo istotne, by szanować czas badacza.

Jeśli jesteś spóźniony na spotkanie, może on zostać anulowane lub przełożone na inny termin przez badacza. Prosimy, abyś zawiadomił badacza (lub anulował swój zapis na badanie) z przynajmniej godzinnym wyprzedzeniem (w przeciwnym wypadku mogą zostać naliczone na Twoje konto punkty karne). Możesz skontaktować się z nim za pośrednictwem systemu. Pamiętaj o dokładnym rozplanowaniu swojego czasu, wliczając w to czas podróży na badanie czy nieprzewidziane opóźnienia. Wszystkie badania odbywają się na Uniwersytecie SWPS – ul. Polna 16/20 przystanek SKM Sopot Wyścigi, o ile badacz nie wskaże innego adresu w opisie badania – w większości przypadków badacz dostarczy Ci wskazówek gdzie odbywa się badanie. Zdecydowana większość badań odbywa się w Laboratorium, które znajduje się na poziomie -1 naprzeciwko baru.

Jeśli z jakiegoś powodu badacz jest spóźniony lub nieobecny w danym terminie, skontaktuj się z administratorem systemu (ktomaszewski2@swps.edu.pl). Przysługują Ci punkty lub zapłata za ten termin.