W zakładce Badania, znajdującej się w menu górnym programu, można wyświetlić listę badań.

1

Klikając na poszczególne badania, można sprawdzić szczegółowe informacje na jego temat. Przeczytaj dokładnie podane tam dane i zwróć szczególną uwagę na to, czy spełniasz wymogi danego badania. Jeśli tak jest, kliknij na Pokaż terminy dla tego badania. Jeśli dokonasz wyboru terminu, kliknij Zapisz się. Zostaniesz też na tym etapie poproszony o wybranie kursu, dla którego mają zostać przypisane punkty.

Po zapisaniu się na wybrany termin wyświetli Ci się podsumowanie informacji na temat badania. Informacje te zostaną Ci również przesłane za pośrednictwem wiadomości e-mail.

Mój terminarz i punkty

W zakładce Mój terminarz i punkty można dokonać przeglądu swoich aktualnych i przeszłych zapisów. Można też sprawdzić dla którego kursu zdobyto punkty.

Zrzut ekranu 2016-09-23 o 01.42.33

Z poziomu tej strony można anulować swój zapis na badanie, sprawdzić szczegóły danego badania, status przyznania punktów kredytowych i ogólną sumę zdobytych punktów kredytowych.

Zrzut ekranu 2016-09-23 o 01.50.24

Kontakt z badaczem

Możesz skontaktować się z badaczem klikając w badanie i wyświetlając jego szczegóły. W rubryce Badacz podane jest imię i nazwisko osoby przeprowadzającej badanie,  po prawej stronie znajduje się ikona listu: w ten sposób możesz wysłać wiadomość do badacza.

Zrzut ekranu 2016-09-23 o 01.52.36