Wszystkie wpisy, których autorem jest blazej.mrozinski

Korzystanie z Panelu Badań Online

Szanowni Państwo,

korzystanie z Panelu Badań Online wymaga stworzenia indywidualnego konta. Dane dostępowe z poczty e-mail, wirtualnej uczelni czy e-learningu tutaj nie działają.

Szczegółowy opis kroków, które należy wykonać znajduje się zakładce Zakładanie Nowego Konta.

Informacje dotyczące samego logowania – dla osób, które posiadają utworzone wcześniej konto znajdują się tutaj.

Bardzo proszę zapoznać się z zamieszczonymi instrukcjami.

Konta do Panelu Badawczego

Szanowni Państwo,

trwają prace nad automatycznym dostępem do Panelu Badawczego za pomocą Państwa loginów SWPS. W tej chwili jest to jeszcze niemożliwe, ale powinno się w ciągu kilku dni zmienić.

Wszystkich, którzy zgłaszali chęć utworzenia konta, bardzo proszę o cierpliwość. Cały proces odbywa się ręcznie i wymaga chwili czasu.

Zwykle czas oczekiwania nie przekraczał kilku godzin w ciągu dnia roboczego – teraz, gdy kolejka chętnych sięga 100 osób potrzebuję na to 2-3 dni.

Konto zostanie wkrótce utworzone a dane potrzebne do logowania, system automatycznie prześle na podany e-mail.

Wszelkie informacje nt samego działania platformy badawczej można odnaleźć w manualu pod adresem http://manual.limesurvey.org/LimeSurvey_Manual

Panel Badań internetowych – stara wersja

Szanowni Państwo,

po aktualizacji panelu badań internetowych wszystkie konta zostały wyczyszczone.  Jeżeli z jakiegoś powodu potrzebują Państwo dostępu do starego panelu, to jego kopia działa (z dotychczasowymi badaniami i wynikami) pod adresem http://lab.swps.edu.pl/badania_old/admin/ . Państwa dotychczasowe hasła również powinny działać.

Jakkolwiek nie planuje kasowania tej kopii, to zachęcam do przenoszenia swoich badań do nowej wersji panelu pod adresem http://lab.swps.edu.pl/badania/admin/ 

Ważne: aktualizacja panelu badań internetowych

Szanowni Państwo,
na 13 lipca o godzinie 22.00 zaplanowałem aktualizację panelu badań internetowych do najnowszej wersji (http://lab.swps.edu.pl/badania/).  Obecnie zainstalowany program jest już mocno przestarzały, a nowe wersję oferują szereg udogodnień, odnośnie których pojawia się coraz to więcej zapytań.
Zakładam, że proces aktualizacji przebiegnie bez problemów, ale w razie gdyby takowe miały się pojawić, prosiłbym abyście Państwo zawczasu wykonali kopie zapasowe swoich danych oraz ankiet.
W sytuacji, gdyby po aktualizacji Państwa ankieta nie była widoczna w systemie, wystarczy przejść do tworzenia nowej ankiety, a następnie wybrać opcję importu (wyeksportowanego uprzednio) pliku.
Pozdrawiam,
Błażej Mroziński