Archiwa kategorii: Bez kategorii

Konta do Panelu Badawczego

Szanowni Państwo,

trwają prace nad automatycznym dostępem do Panelu Badawczego za pomocą Państwa loginów SWPS. W tej chwili jest to jeszcze niemożliwe, ale powinno się w ciągu kilku dni zmienić.

Wszystkich, którzy zgłaszali chęć utworzenia konta, bardzo proszę o cierpliwość. Cały proces odbywa się ręcznie i wymaga chwili czasu.

Zwykle czas oczekiwania nie przekraczał kilku godzin w ciągu dnia roboczego – teraz, gdy kolejka chętnych sięga 100 osób potrzebuję na to 2-3 dni.

Konto zostanie wkrótce utworzone a dane potrzebne do logowania, system automatycznie prześle na podany e-mail.

Wszelkie informacje nt samego działania platformy badawczej można odnaleźć w manualu pod adresem http://manual.limesurvey.org/LimeSurvey_Manual

Panel Badań internetowych – stara wersja

Szanowni Państwo,

po aktualizacji panelu badań internetowych wszystkie konta zostały wyczyszczone.  Jeżeli z jakiegoś powodu potrzebują Państwo dostępu do starego panelu, to jego kopia działa (z dotychczasowymi badaniami i wynikami) pod adresem http://lab.swps.edu.pl/badania_old/admin/ . Państwa dotychczasowe hasła również powinny działać.

Jakkolwiek nie planuje kasowania tej kopii, to zachęcam do przenoszenia swoich badań do nowej wersji panelu pod adresem http://lab.swps.edu.pl/badania/admin/ 

Modernizacja Laboratorium

Szanowni Państwo,
z przyjemnością informujemy, że Laboratorium Badań Eksperymentalnych zostało zmodernizowane.
Pomieszczenia A i G zostały przebudowane tak by pomieścić po 4 stanowiska badawcze, a pozostałych salach zainstalowano po dwa nowoczesne komputery wyposażone w aktualne wersje pakietów badawczych dostępnych na Wydziale Psychologii: Eprime i Inquisit.

Problemy z serwerem i pocztą

Szanowni Państwo,
w osatnich dniach (a być może kilku tygodniach) serwer który obsługuje laboratorium nie przesyłał żadnych wiadomości mailowych. Jeżeli czyjaś rezerwacja na tym ucierpiała – przepraszam i zapraszam do zgłoszenia nowej. W tej chwili wszystko działa bez zarzutu.